Glanbia plc., mateřská společnost Gain Feeds, je mezinárodní skupinou se zaměřením na výživu se sídlem v Irsku, Kilkenny.

Krmivo Gain je nejprodávanější značkou zvířecího krmiva, která poskytuje kompletní programy pro širokou škálu zvířat, jako např. psy, kočky, koně, dobytek, ovce, prasata a drůbež.
Gain Pet Food se specializuje na krmivo pro psy a kočky, které nabízí celou škálu krmiv, ze kterých si vybere i nejnáročnější majitel. Použití nejkvalitnějších ingrediencí a pokročilých technologií výroby činí z krmiv Gain vysoce kvalitní kompletní potravu pro domácí mazlíčky, ale také pro pracovní psy, kteří odvádějí vysoké výkony.

 

FOTO:Born On My Birthday Prdlavka, Speciální výstava Klubu honičů

Velká psí plemena
Psi, kteří váží více než 20 kg, potřebují speciální péči a výživu, která pomáhá předcházet potížím, jako jsou například kyčelní dysplazie a jiným deformacím způsobeným růstem.Velká psí plemena jsou také náchylná k některým problémům, jako jsou bolavé klouby, obezita, špatný zrak, tenké kosti atd.

 Výrobce, společnost Gain Feeds, se specializuje na výživu velkých zvířat, jako jsou koně, chrti a velká psí plemena. Odborné znalosti v oblasti výživových doplňků v kombinaci s celosvětovým výzkumem v oblasti výživy velkých psů umožnily společnosti Gain Feeds vyvinout unikátní řadu krmiv BigDogs, která zahrnuje krmiva BigDogs Puppy, BigDogs Adult a BigDogs Senior.
 

Vzhledem ke specifickým nutričním požadavkům v průběhu psího života doporučujeme dodržovat následující použití krmiv dle věkových kategorií:

Věkové a váhové rozdělení:

Váha dospělého psa (kg) 20 - 40 50 - 60 70
BigDogs Puppy (roky) 0 - 1 0 - 1.5 0 - 2
BigDogs Adult (roky) 1 - 6 1,5 - 5,5 2 - 5
BigDogs Senior (roky) 6 + 5,5 + 5 +


 FOTO: Adrien z Krasového Kraje 

- začala závodit v listopadu 2011, na druhých závodech v HK v lednu obsadila 1. a 2. místo ve zkoušce LA