Prodej od jedné palety (60 balení) Krmiva lze kombinovat.Při menším odběru individuální cena. Dopravu zařídíme až k Vám.Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

                          Prodej pozastaven

 

 

 

 

Krmiva pro chrty Gain

O krmivu Gain
 

Gain je nejprodávanější značkou zvířecího krmiva v Irsku. Krmivo Gain poskytuje kompletní výživu pro široký okruh zvířat, jako např. psi, kočky, koně, dobytek, ovce, vepře a drůbež.

Krmivo pro chrty Gain je specializované krmivo, k jehož výrobě jsou použity pouze nejkvalitnější suroviny a pokročilé technologie.

Krmivo pro chrty Gain je dlouhodobě považováno za číslo 1 z hlediska kvality v Irsku, Velké Británii, Švédsku a kontinentální Evropě. Před rokem 2005 řada krmiv pro chrty Gain sestávala z krmiv Gain Greyhound 28, Gain Greyhound 20 a Gain Brown Bread Nuggets. Na počátku roku 2005 byla řada krmiv rozšířena o Gain Puppy & Sapling a Gain Record Breaker. Z důvodu používání kvalitních surovin, jako jsou čerstvá kuřata a Glanbia TruCal (přírodní mléčný vápník), jsme se rozhodli vyrábět tato dvě krmiva ve Spojených státech. V roce 2009 byla řada krmiv pro chrty rozšířena o další dva produkty, a to Gain Popped Cereal a Gain Retired Greyhound.