Krmivo GAIN doporučují

 

Tomáš Šatra  
 • Používám krmivo od firmy GAIN a na svých svěřencích pozoruji velmi dobré účinky. Krmiva od firmy GAIN mohu vřele doporučit.

 

Tomáš Šatra
je nestorem českého dostihového sportu, který už dosáhl všech úspěchů a to včetně Českého Derby, které je možné na českých dostihových drahách dosáhnout. V posledních letech se svými svěřenci též úspěšně reprezentuje český dostihový turf na závodištích v Německu a Itálii.

 

Jaroslav Votava 

 
 • Krmiva od firmy GAIN mi umožňují optimální výživu
  u rovinových i překážkových koní.
 • Krmiva od firmy GAIN doporučuji.


Jaroslav Votava
je mnohonásobný vítěz dostihů první kategorie rovinových
a překážkových dostihů a také několika násobný vítěz nejdelší klasické zkoušky pro tříleté klisny dostihu na 2400m Oaks.

 

Nathálie Crnková  

 
Congo King GAIN    
 • Krmivo Freedom od firmy GAIN dodává mému koni dostatek energie aby zvládl i ty nejtěžší závody.

 

Congo King GAIN a Nathálie Crnková
vzorně reprezentovali Českou republiku na
mezinárodníchzávodech CSIO 2010 na Slovensku.
V prestižní soutěži Pohárů národů absolvovali první kolo bez chyby čímž se stali nejlepší dvojicí české výpravy pro tento den a zároveň úspěšně splnili i podmínku kvalifikace pro jezdecké hry 2010 v Kentucky. K tomuto velikému úspěchu jim ze  srdce gratulujeme.

Congo King GAIN se stal skokovým koněm roku 2010

 

Adéla Neumannová  
 • Krmivo GAIN mým koním chutná a pomáhá je udržet v dobré psychické a fyzické kondici.

 

Adéla již několik let patří k české drezurní špičce a se svým prozatím nejlepším drezurním koněm Edie s kterým startuje v drezuře T dosáhla již řadu pěkných umístění. Na MČR 2011 obsadili krásné 2. místo a stali se tak vícemistry ČR v drezuře pro rok 2011.

www.jczajezd.cz/jezdci/adela-neumannova

 

Jindřich Klaubenschalk  
 • S krmivem od firmy GAIN jsem velmi spokojen, pomáhá koním k vysokým výkonům a zároveň, což je v klusáckém sportu obzvlášť důležité, udržuje koně v dobré psychické kondici. Obzvlášť jsem si oblíbil bezovsové vysoce energetické krmivo Freedom, které mě svými účinky velmi příjemně překvapilo.
  Krmivo od firmy GAIN mohu všem vřele doporučit.

 

Několika násobný šampión klusáckých jezdců české republiky Jindřich Klaubenschalk v roce 2010 mimo jiné vyhrál pět ze sedmi zatím odběhnutých závodů seriálu Zlatého okruhu určeného pro nejlepší klusácké koně startující v České republice. https://www.trotalet.com

 

Trenérka Ilona Hronová  
 • Po zkušenostech ze stáže v Anglii jsme chtěli krmivy GAIN podpořit naše koně i u nás v Čechách, proto jsme velice uvítali, že distribuce těchto krmiv se zde právě ujali pánové Vondrovi.

 

Irská firma GAIN úzce spolupracuje          s firmou Alltech a i proto se domníváme, že tato krmiva svým složením dokáží splnit vysoké nároky dostihových koní na výživu. 


Více zde: https://ilonahronova.webnode.cz/
 

 

Veronika Krajníková  

 

Na vícedenních závodech nikdy nechtěla moc žrát, tento problém jsme však vyřešili zmiňovanými granulemi nebo případně přimícháním krmiva Freedom – do této směsi se vždy s chutí pustí. Nervózního a temperamentního valacha Alcaponeho zas krmím granule Cool ´N‘ easy mix.